Spektakl teatralny „PRASTARA KSIĄŻNICA – SKARB I TAJEMNICA … bo mądrość tkwi nie tylko w Wi-Fi”

APK-Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza młodych czytelników na spektakl teatralny pod tytułem „PRASTARA KSIĄŻNICA – SKARB I TAJEMNICA … bo mądrość tkwi nie tylko w Wi-Fi”. Bajkę promującą czytelnictwo oraz świadome korzystanie z Internetu przedstawią aktorzy Teatru Edukacji i Profilaktyki MASKA z Krakowa.
„Piratka Kira to odkrywca. Swoją ogromną ciekawość świata przejawia podróżując. W telefonie ustala plan wycieczki i z determinacją płynie na swoim statku do celu. Pewnego dnia dociera do zaginionej wyspy, na której podobno ukryty jest skarb. Kiedy szczęśliwa próbuje otworzyć swoją internetową mapę do skarbu, okazuje się, że na wyspie nie ma… Wi-Fi!!? Co teraz zrobić i jak sobie poradzić? Jak rozpalić ognisko? Jak rozbić obóz? Na te pytania dotąd odpowiadał Kirze Internet. Teraz musi radzić sobie sama. Dziewczynka wkrótce spotyka tygrysa – mieszkańca wyspy…” – jesteście ciekawi, co wydarzy się dalej? Serdecznie zapraszamy!
Kiedy? Wtorek, 21 maja, o godzinie 16.00 w Czytelni przy ulicy Hożej 7.
Bilet w cenie 8,00 zł (płatność w dniu spektaklu).
Obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem tel. 87 643 39 22. Liczba miejsc ograniczona.
Widowisko przeznaczone jest dla uczniów klas 0-III szkoły podstawowej.

-MBP-