Ibuk Libra 2020

Naszych Czytelników informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna ponownie wykupiła dostęp online do wybranych publikacji platformy IBUK Libra.

To ponad 1600 książek z różnych dziedzin.

Zapraszamy dotychczasowych abonentów i wszystkich, którzy chcą rozpocząć korzystanie z platformy książek elektronicznych IBUK Libra po odbiór numerów PIN i kodów do swego konta na IBUK Libra.

Zgłaszać się należy do Wypożyczalni dla Dorosłych przy ulicy Hożej 7 lub do Filii  nr 1 przy ul. Nowomiejskiej 100a i  Filii nr 2 przy ul. Komunalnej 2.

IBUK Libra to wirtualna czytelnia należąca do Wydawnictwa Naukowego PWN. Platforma udostępnia publikacje polskojęzyczne w wersji elektronicznej. Księgozbiór wirtualnej czytelni liczy kilkanaście tysięcy publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych oraz beletrystycznych, wydanych przez najważniejsze, renomowane polskie oficyny. Wiele z nich to tytuły niedostępne w innych bazach, co sprawia, że oferta IBUK Libra jest unikatowa. Dzięki zaawansowanej technologii i dostępowi online czytelnicy mogą korzystać z serwisu przez całą dobę, z dowolnego miejsca. Platforma umożliwia nie tylko czytanie książek, lecz także zaawansowaną pracę z tekstem.

Z platformy IBUK Libra można korzystać:
– przez całą dobę
– siedem dni w tygodniu
– za pomocą komputera, smartfona, laptopa czy tabletu
– gdzie tylko zechcesz: akademik, dom, biblioteka – wszędzie gdzie masz internet

Technologia IBUK Libra nie wymaga instalowania specjalnego oprogramowania a katalogi dostępne są w każdej przeglądarce internetowej.

Zapraszamy.

Plakat_Ibuk Libra 2020
Ulotka_Ibuk Libra 2020